مزایای آموزش الکترونیکی در بحران کرونا

بدون دیدگاه

سازگاری با یک تغییر ناگهانی، مانند یک بیماری همه گیر جهانی، می تواند دشوار باشد، خصوصاً اگر این تغییر انتخاب یا ترجیح شما نباشد! این تغییر در مدت زمان کوتاهی اتفاق افتاد و تأثیر عمیقی بر زندگی ما گذاشت، شرایط ما را به طور کامل تغییر داد. مثل همیشه یک راه نجات وجود دارد: آموزش الکترونیکی روشی چابک، پویا و مؤثر برای یادگیری، رشد و آموزش است. در اینجا برخی از مزایای آموزش الکترونیکی که می توانیم در طول بحران کرونا و همچنین در آینده از آن بهره مند شویم آورده شده است.

آموزش الکترونیکی انعطاف پذیر است

همه چیز در حال حاضر در حال تغییر است، و آموزش الکترونیکی این توانایی را به شما می دهد که همزمان با آن رویکرد خود را برای یادگیری تغییر دهید. می توانید هر زمان که برایتان مناسب است از آموزش الکترونیکی استفاده کنید. حتی می توانید با لباس راحتی سر دوره ها حاضر شوید. استرس زا نبودن و انعطاف پذیری آموزش الکترونیکی به معنای دست یافتنی بودن آن است و همین امر سرمایه گذاری و اختصاص زمان و انرژی برای یادگیری را برای ما آسان تر کنیم.

همیشه یاد بگیرید!

روندهای جذاب در آموزش الکترونیکی، مانند آموزش خرد، به شما این امکان را می دهد که در بخش های بسیار کوچک یاد بگیرید، به این معنی که می توانید در زمان هایی که برایتان مناسب است مثلاً فرصت های بین جلسات کاری از آموزش الکترونیکی استفاده کنید. انتخاب زمان یادگیری متناسب با شرایط مناسب برای شما می تواند روند کسب یک مهارت جدید یا گواهینامه حرفه ای را آسان تر و لذت بخش تر کند.

آموزش الکترونیکی سرگرم کننده و اجتماعی است

آموزش الکترونیکی به راحتی از طریق تلفن همراه در دسترس است. بسیاری از ارائه دهندگان برنامه های درسی و آموزشی، فاکتورهای اجتماعی و بازی را در یادگیری گنجانده اند و برای یادگیرندگان این امکان را فراهم می کنند که هنگام یادگیری با یکدیگر تعامل داشته باشند. بازی سازی و استفاده از عناصر بازی، فاکتورهای سرگرم کننده و شادی بخش بودن را به یادگیری اضافه می کند، اما همچنان کارایی دارد. گنجاندن بازی در تجربه یادگیری می تواند باعث افزایش مشارکت و حفظ کارمندان شود. یادگیری اجتماعی باعث افزایش به اشتراک گذاری دانش و تأثیر محتوای آموزشی بر یادگیرنده می شود.

برای شروعی موفقیت آمیز آماده شوید

در حال حاضر کارهای زیادی وجود دارد که نمی توانیم انجام دهیم، اما آموزش الکترونیکی به ما این امکان را می دهد تا روی آنچه می توانیم انجام دهیم تمرکز کنیم. دوره های آموزشی می تواند به کارمندان که تعلیق شده اند اجازه دهد آموزش های ارزشمندی را کسب کنند که آن ها را برای موفقیت آماده می کند و به آن ها این امکان را می دهد که وقتی دوباره به نیروی کار می پیوندند شروعی موفقیت آمیز داشته باشند. در آینده ای نه چندان دور شاهد این موضوع خواهیم بود که وقت و انرژی که روی خودمان سرمایه گذاری کرده ایم، ما را برای تیم ها و سازمان هایمان ارزشمندتر می کند و ما را در شرایط رشد و پیشرفت قرار می دهد.

آموزش الکترویکی استفاده از فرصت ها است

آیا به دنبال تغییر شغل هستید؟ در مورد نرم افزار یا ابزاری که برای ایجاد تغییر در شغل تان لازم دارید، آموزش ببینید.

شرایط فعلی عدم اطمینان و بلاتکلیفی زیادی ایجاد کرده است که می تواند اتفاق خوبی باشد! وقتی بحران اولیه فروکش کرد و ما شروع به حرکت به سمت شرایط عادی جدید کردیم، فرصت های جدیدی در درون سازمان فعلی شما یا از خارج آن وجود خواهد داشت. بنابراین، چه به دنبال ایجاد مهارت جدید و یا بهبود یکی از مهارت های قبلی خود باشید، آموزش الکترونیکی راهی عالی برای به دست آوردن مهارت ها و دانش لازم برای افزایش شانس پذیرفته شدن خود هنگام درخواست ارتقا یا شغل جدید است.

از آینده هیجان زده شوید

از ناامنی اقتصادی گرفته تا ایجاد تعادل در تقاضای مراقبت از کودکان و کار گرفته تا نگرانی در مورد سلامتی خود و عزیزانمان، هیچ یک آسان نیست. آموزش الکترونیکی این فرصت را برای همه ما فراهم می کند تا بتوانیم یک حوزه از زندگی خود را کنترل کنیم و روی خود و آینده علمی یا شغلی که همیشه آرزو آن را داشته ایم سرمایه گذاری کنیم.

نوشتهٔ پیشین
یادگیری ماشین و آینده آموزش الکترونیکی
برای ارسال پیام جهت بررسی در مجمع وارد سامانه شوید.
فهرست
Would you like to receive notifications on latest updates? No Yes